Odborné a technické poradenství :

Image Language Sustainable Construction 2228686 Mar 2010Naši pracovníci mají potřebné odborné znalosti, které získávají školením od všech významných výrobců stavebních materiálů a nářadí v průběhu celého roku, čímž je zaručena jejich profesionalita a znalost všech novinek. Na základě těchto znalostí zpracují propočet potřebného materiálu včetně cenové kalkulace a doporučí vhodnou realizační firmu. Samozřejmostí je také zajištění plného záručního a pozáručního servisu.

 

Zpracování grafického návrhu fasády Vašeho domu :

fasada_copyV našem Fasádním studiu z Vaší digitální fotografie pro Vás zpracujeme návrh nové tváře Vašeho domu v několika variantách a v našem Míchacím centru Vám zvolené barvy přímo připravíme.

 

 

 

Doprava materiálu na stavbu :

milosDoprava materiálu na stavbu je pro nás samozřejmostí, včetně složení materiálu na stavbě hydraulickou rukou. V našem areálu Vám zboží samozřejmě naložíme našimi vysokozdvižnými vozíky do Vašeho vozidla.

 Odvoz odpadu ze staveniště:  novinka 1

kontajnerObjem kontajneru 10 - 18 m3, 11 tun, odvoz stavební suťi, zeminy nebo jiných stavebních odpadů, odpad z domácností, starý nábytek, koberce, dřevo, papír a podobné objemné materiály. Možno také zavézt a položit na zem s materiálem (písek, štěrk, betonová směs zavlhlá).Vysokozdvižná teleskopická plošina:  novinka 1

plosinaVysokozdvižná teleskopická plošina na automobilovém podvozku Mercedes Benz Vám usnadní práci ve výšce. Díky plošině ušetříte čas i peníze za stavění lešení. Plošinou také ušetříte své zdraví při balancování na střeše či slaňování. Nepohodlné a mnohdy riskantní žebříky mají v dnešní době odzvoněno.

Dosah koše do výšky až 22 metrů Vám umožní práci ve výšce a svými rozměry i práci v omezeném prostoru.

Naše společnost Vám zajistí pronájem plošiny i provedení výškových prací.
Bezbariérový přístup do našich prodejen je samozřejmostí, stejně jako platby platebními kartami a parkovací plochy v areálu.

 

 

Prodejní doba:

Po - Pá  7:00 - 17:00
Sobota  8:00 - 12:00

Facebook logo2

Přihlášení

logo Fasádní studio - fasádní systémy, zateplení, sanace vlhkého zdiva, nátěry na dřevo, interiérové barvy

Fasádní studio - Vaše pomocná ruka při podání dotace Zelená úsporám!

Jsme připraveni Vám aktivně pomoci při podání žádosti o dotační program Zelená úsporám. Máte možnost u nás zakoupit barvy na zeď s citrusovou vůní, poradíme Vám s výběrem kombinací správné barvy v interiéru.

Online

Právě připojeni - hostů: 11 
Banner
Banner
Banner