Po-Pá: 6:30 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Volejte zdarma
+420 800 050 226

Služby

Doprava materiálu na stavbu

Doprava materiálu na stavbu je pro nás samozřejmostí, včetně složení materiálu na stavbě hydraulickou rukou. V našem areálu vám zboží samozřejmě naložíme našimi vysokozdvižnými vozíky do vašeho vozidla.

Doprava materiálu na stavbu

Odvoz odpadu ze staveniště

Objem kontajneru 10 - 18 m3, 11 tun, odvoz stavební suťi, zeminy nebo jiných stavebních odpadů, odpad z domácností, starý nábytek, koberce, dřevo, papír a podobné objemné materiály. Možno také zavézt a položit na zem s materiálem (písek, štěrk, betonová směs zavlhlá).


Vysokozdvižná teleskopická plošina

Vysokozdvižná teleskopická plošina na automobilovém podvozku Mercedes Benz Vám usnadní práci ve výšce. Díky plošině ušetříte čas i peníze za stavění lešení. Plošinou také ušetříte své zdraví při balancování na střeše či slaňování. Nepohodlné a mnohdy riskantní žebříky mají v dnešní době odzvoněno. Dosah koše do výšky až 22 metrů vám umožní práci ve výšce a svými rozměry i práci v omezeném prostoru.

Naše společnost Vám zajistí pronájem plošiny i provedení výškových prací.

Vysokozdvižná teleskopická plošina

Odborné a technické poradenství

Naši pracovníci mají potřebné odborné znalosti, které získávají školením od všech významných výrobců stavebních materiálů a nářadí v průběhu celého roku, čímž je zaručena jejich profesionalita a znalost všech novinek. Na základě těchto znalostí zpracují propočet potřebného materiálu včetně cenové kalkulace a doporučí vhodnou realizační firmu. Samozřejmostí je také zajištění plného záručního a pozáručního servisu.


Půjčovna nářadí

U nás si také můžete zapůjčit nářadí jako například: vrtací kladiva, míchačky, stahovací latě, hliníkové lešení, brusky, pily, zahradní nářadí, pěchy, čerpadla, a další jiné pomocníky pro práce na vašich stavbách.

Půjčovna nářadí

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...